پیام نوروزی مدیرعامل بیمه کارآفرین

X
   
 
  • پیام نوروزی مدیرعامل بیمه کارآفرین

   پیام نوروزی مدیرعامل بیمه کارآفرین

   محد حیدری مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین با صدور پیامی فرارسیدن نوروز 1402 را به کارکنان، شبکه فروش، سهامداران و کلیه ذینفعان تبریک گفت.

   بسمه تعالی

   زکوی یار می آید باد نوروزی از این باد ار مدد خواهی، چراغ دل افروزی

   نوروز طلیعه دگر شدن و دیگر بودن است و ایرانیان با آرزوی روزگاری روشن تر آن را به پیشواز می روند و به جشن می نشینند. در آستانه سالی تازه و روزگاری که تحولات روزافزون نویدبخش افق های روشن فرداست، شرکت بیمه کارآفرین گام های نوخواهی پیشرفت را با سرعت و قدرت می پیماید تا به مردم کشورعزیزمان خدمت رسانی کند.

   سال 1402 را در حالی آغاز می کنیم که شرکت بیمه کارآفرین در سال گذشته با همه سختی هایش، به فضل و برکت همراهی سهامداران و اعضای محترم هیأت مدیره و تلاش و همکاری بی وقفه مدیران و همکاران ارجمند و شبکه فروش پرتوان ، توانست گام های خوب و مؤثری در پیشبرد امور بردارد و امید که از این پس نیز این روند رو به رشد ادامه یابد.

   بیمه کارآفرین با آگاهی به مسئولیت حرفه ای خود، برای سال آینده برنامه های جدی و گسترده ای را برنامه ریزی نموده است تا بتواند ضمن حفظ جایگاه خود در صنعت بیمه، نوید خدمات و محصولات متمایزی را برای مشتریان خود داشته باشد.

   از طرف خودم و خانواده بزرگ بیمه کارآفرین که در تمامی روزهای سال دوشادوش یکدیگر جهت خدمت رسانی به هم میهنان کوشیده اند، سال نو را تبریک عرض نموده و امیدوارم شاهد سالی سرشار از امید و هم افزایی هر چه بیشتر برای داشتن ایرانی شاد و سربلند باشیم.

   محمد حیدری

   نوروز سال یکهزار و چهارصد و دو