پیام مدیرعامل بیمه کارآفرین به مناسبت روز بیمه

X
   
 
  • پیام مدیرعامل بیمه کارآفرین به مناسبت روز بیمه

   پیام مدیرعامل بیمه کارآفرین به مناسبت روز بیمه

   مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین در پیامی 13 آذر روز بیمه را به تمامی تلاشگران صنعت بیمه و خانواده معزز بیمه کارآفرین تبریک گفت.

   بیمه نوید دهنده آرامش و امنیت خاطر برای عموم مردم در حوزه های مختلف است و 13 آذر روز بیمه فرصتی می باشد تا تلاش فعالین این صنعت بعنوان پیام آور آسودگی و اطمینان ارج نهاده تا بتوان با یاری تجارب ارزشمندشان افق های روشن تری را برای جامعه ترسیم نمود. شرکت بیمه کارآفرین بعنوان یکی از شرکت های فعال در این صنعت دستاوردهای ارزشمندی در راستای انجام رسالت بیمه گری کسب نموده است. بیمه کارآفرین در سالی که گذشت توانست خدماتی نوین در راستای اهداف خود بر بستر دیجیتال اقدام نموده تا مشتریان بدون نگرانی در کوتاهترین زمان بتوانند انواع بیمه نامه ها خصوصا در رشته زندگی را از درگاه اینترنت خریداری نمایند.همچنین انجام بازدیدهای بیمه نامه بدنه از طریق نرم افزار ویسمن با مدیریت شبکه نمایندگی ، برداشت از اندوخته بصورت سیستمی ، تک برگی نمودن بیمه نامه ها و حذف مراجعات حضوری با هدف مکانیزه نمودن عملیات بیمه گری ، حمایت از محیط زیست و همچنین رونمایی از سامانه کارآ و تیم شو از جمله گامهای موثر بیمه کارآفرین طی این دوره بوده است.

   شرکت بیمه کارآفرین با رویکردی علمی و تخصصی در زمینه سرمایه گذاری توانسته منافع سهامداران و ذینفعان را به نحو احسن مدیریت نماید .عملکرد مناسب شرکت بیمه کارآفرین نتیجه تلاش و همیاری همه کارکنان و نمایندگان فعال شرکت بوده است که بر خود لازم دانستم تا این روز را به همه این همکاران و شبکه فروش تبریک گفته ، سعادت و سربلندی همراه با سلامتی را برای همه فعالین این صنعت از خداوند منان آرزو دارم .

   محمد حیدری

   مدیرعامل

   آذرماه یکهزار و چهارصد و یک