x
   
 
  • مراسم اختتامیه سومین دوره جشنواره فروش بیمه های زندگی برگزار شد.

   مراسم اختتامیه سومین دوره جشنواره فروش بیمه های زندگی برگزار شد.

   مراسم اختتامیه سومین دوره جشنواره فروش بیمه های زندگی برگزار شد.

   اختتامیه سومین جشنواره فروش بیمه های زندگی نیمه اول سال 1399 بیمه کارآفرین به صورت مجازی برگزار شد.

   مراسم اختتامیه سومین دوره جشنواره فروش بیمه های زندگی در نیمه اول سال 1399 بیمه کارآفرین در روز پنجشنبه مورخ 1399/08/29 در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه کارآفرین؛ مراسم اختتامیه این از جشنواره به دلیل شیوع بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور مدیرعامل، معاونین و تعداد محدودی از مدیران ستادی و شعبه تهران مرکزی در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی تهران و حدود 2009 نفر از همکاران و شبکه فروش از سراسر کشور به صورت آنلاین برگزار شد.

   در ابتدای این مراسم، علیرضا حجتی معاون توسعه بازار و شبکه فروش ضمن تبریک موفقیت به بیش از 150 نفر از نمایندگان در کل کشور در این دوره از جشنواره فروش و تحقق بودجه اظهار امیدواری کرد که این تلاش و همدلی بیشتر از قبل موجب درخشش بیمه کارآفرین را در صنعت بیمه فراهم نماید.

   در ادامه این مراسم محمد حیدری مدیرعامل شرکت ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای همه اعضای خانواده بزرگ بیمه کارآفرین، هدف از برگزاری این مراسم را قدردانی از زحمات همه همکاران و شبکه فروش در کسب موفقیت های شرکت دانست.

   وی افزود:«شرکت بیمه کارآفرین دستاوردهای ارزشمندی را در شش ماهه اول سال کسب نموده است که از جمله آن کسب 116 میلیارد تومان سود خالص شرکت با وجود تمام مشکلات و سختی های موجود کشور و احتساب 30 درصد سود مشارکت برای بیمه گذاران عمر را میتوان برشمرد.»

   مدیرعامل بیمه کارآفرین در ادامه سخنان خود افزود:«در حوزه خلق محصول جدید در بیمه های زندگی و درمان موفق بوده ایم و برای سال آینده محصولات جدیدی به بازار عرضه خواهیم کرد.»

   وی ضمن تقدیر از مشارکت شعب و نمایندگان در امور شرکت به ویژه جشنواره فروش از ایشان خواست تا با توجه ویژه به رویکردهای نوظهور در حوزه الکترونیک توانمندی های لازم برای ورود هرچه بیشتر به این عرصه را کسب نمایند.

   درپایان این همایش از نمایندگان برتر فروش در کل کشور و شعبه مرکزی تهران با اهدا تندیس و جوایز نفیس تقدیر به عمل آمد.

   گالری