• برگزاری نشست تعامل پژوهشکده بیمه با بیمه کارآفرین

   برگزاری نشست تعامل پژوهشکده بیمه با بیمه کارآفرین

   از سلسله جلسات تعامل پژوهشکده بیمه با مدیران بیمه در راستای برنامه دفتر ارتباطات پژوهشکده بیمه با صنعت و جامعه، امروز با حضور رئیس پژوهشکده بیمه، معاونین و اعضاء هیأت علمی پژوهشکده بیمه و هم چنین رئیس هیأت مدیره، مدیرعامل و معاونین و مدیران شرکت بیمه کارآفرین برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی بیمه کارآفرین، این نشست با صحبت های علی آزاد رئیس هیأت مدیره شرکت آغاز شد، وی ضمن خیر مقدم به حاضرین جلسه به بیان همکاری و تعامل بین پژوهشکده بیمه و صنعت بیمه پرداخت. سپس کردبچه رئیس پژوهشکده توضیحاتی درباره هدف این مرکز و بررسی جایگاه فعلی و موفقیت مطلوب پژوهشکده در صنعت و ساختار و برنامه های پیشنهادی برای ارتباط بهتر آن با صنعت بیمه کشور پرداخت. وی بیان کرد:«دفتر ارتباطات با صنعت، با هدف ساماندهی صنعت و پژوهشکده آغاز به کار نموده است.»

   در ادامه این نشست، محمد حیدری با اعلام نیازهای جدید در بازار صنعت بیمه کشور، زمان را برای ارتباط مؤثر شرکت های بیمه با پژوهشکده بسیار مناسب تلقی کرد. مدیرعامل بیمه کارآفرین با اشاره به توانمندی این مرکز، ماموریت پژوهشکده را نزدیکی شرکت های بیمه و انجام مطالعات کلیدی در حوزه بیمه کشور دانست.

   گفتنی است، این جلسه با صحبت های معاونین پژوهشکده در خصوص برنامه راهبردی آن و تعاملات بیشتر با مدیران فنی شرکت ها و هم چنین صحبت ها و دغدغه های معاونین و مدیران فنی شرکت بیمه کارآفرین در خصوص بهره برداری هر چه بهتر از دانش های موجود در صنعت بیمه ادامه یافت و مقرر گردید به زودی در این زمینه همکاری های لازم صورت پذیرد.

 • بیمه کارآفرین
 • دسترسی سریع
 • بیمه کارآفرین
  آدرس: تهران، آرژانتین، ساعی، خیابان شهید احمد قصیر، خیابان شهید بهزاد شفق (هفدهم)، پلاک 5، طبقه همکف
  کد پستی: 1513846911
  تلفن: 42594 (021) - 42563000 (021)
  فکس: 88713988 (021)
  پست الکترونیک: info @karafarin-insurance.ir
 • کلیه حقوق متعلق به بیمه کارآفرین می باشد.
  مجری : پورتال سامان