• انتصاب

   انتصاب

   طی احکام جداگانه ای از سوی عبدالمحمود ضرابی مدیر عامل بیمه کارآفرین، آقای عباس اسلامی به عنوان معاون مدیرعامل در امور بیمه های عمر و سرمایه گذاری منصوب گردید.

   آقای اسلامی که بدوا کار خود را در حوزه حسابداری در بیمه آسیا آغاز کرده است با سابقه ای نزدیک به 25 سال در صنعت بیمه و اخذ مدارک دانشگاهی متعدد از جمله مدرک مدیریت بازرگانی (MBA) از دانشگاه علم و صنعت عهده دار مسئولیت های مدیریتی مهمی از جمله بیمه های عمر و سرمایه گذاری بوده است.

   عبدالمحمود ضرابی همچنین طی حکم دیگری خانم عذرا دادرس جوان را به سمت مدیر دفتر حقوقی بیمه کارآفرین منصوب کرد. خانم دادرس بیش از بیست سال مدیر دفتر حقوقی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی بوده و از مدرسان حقوق بیمه در دانشگاه ها و مدارس عالی کشور بوده است.

   در مراسمی که با حضور معاونان، مدیران و روسای ادارات بیمه کارآفرین برای معارفه دو مدیر جدید در روز دوشنبه 2 بهمن ماه در تالار اجتماعات این شرکت برگزار شد از زحمات آقای فریدون خلیلی فرد معاون اسبق بیمه های عمر و سرمایه گذاری و جناب آقای سعید نصیری معاون بیمه های اشخاص بیمه کارآفرین که طی ماه های اخیر با حفظ سمت سرپرستی معاونت بیمه های عمر و سرمایه گذاری را تقبل کرده بود همچنین آقای فرهاد معزی مشاور حقوقی شرکت که در 14 سال گذشته امور جاری حقوقی بیمه کارآفرین را مدیریت کرده بودند تجلیل به عمل آمد.

   در این مراسم علاوه بر آقای عبدالمحمود ضرابی، آقایان غلامعلی غلامی قائم مقام، سعید نصیری معاون مدیر عامل در امور بیمه های اشخاص، عباس اسلامی معاون جدید مدیرعامل در امور بیمه های عمر و سرمایه گذاری، فرهاد معزی مشاور حقوقی و دادرس مدیر جدید حقوقی سخنان ایراد کردند.

   گالری
 • بیمه کارآفرین
 • دسترسی سریع
 • بیمه کارآفرین
  آدرس: تهران، آرژانتین، ساعی، خیابان شهید احمد قصیر، خیابان شهید بهزاد شفق (هفدهم)، پلاک 5، طبقه همکف
  کد پستی: 1513846911
  تلفن: 42594 (021) - 42563000 (021)
  فکس: 88713988 (021)
  پست الکترونیک: info @karafarin-insurance.ir
 • کلیه حقوق متعلق به بیمه کارآفرین می باشد.
  مجری : پورتال سامان